Від сьогодні в області стартує щорічний традиційний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

20.03.2017 | 16:03
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

20 березня 2017 року в.о. голови обласної державної адміністрації Олег Стецевич підписав розпорядження обласної державної адміністрації №192-р «Про організацію проведення в області Всеукраїнського місячника червоного Хреста».

Згідно документу, щорічний традиційний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста оголошено в області від сьогодні з метою привернення уваги суспільства до проблеми поліпшення умов життя та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, найменш соціально захищеним верствам населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем одиноких громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб, які потребують допомоги у зв’язку із захворюванням на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально незахищених громадян, багатодітних сімей, осіб та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Відповідно до розпорядження, передбачається проведення і області доброчинних акцій із збору коштів та товарів першої необхідності для надання адресної допомоги вищезгаданій категорії осіб із залученням профспілок, громадськості, учнівської та студентської молоді.

Триватиме Місячник до 20 квітня 2017 року.

З відповідним розпорядженням можна ознайомитись на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Документи», підрубриці «Розпорядження, накази».

-