В облдержадміністрації відбулась зустріч зі спортсменами Буковини з неолімпійських видів спорту

13.06.2018 | 17:24
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

13 червня заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець з начальником управління молоді та спорту облдержадміністрації Богданом Вітовським зустрілися зі спортсменами Буковини з неолімпійських видів спорту.

Обговорено питання подальшого розвитку неолімпійських видів спорту на Буковині, актуальні проблеми, з якими зіштовхуються спортсмени на сьогодні.

У ході зустрічі заступник голови облдержадміністрації Ігор Богатирець наголосив, що крайова виконавча влада з повагою ставиться до усіх видів спорту: «Ми не розділяємо досягнення спортсменів олімпійських та не олімпійських видів спорту, цінуємо ваші здобутки на всеукраїнських та міжнародних аренах».

Як повідомив начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, за підсумками виступів спортсменів області з не олімпійських видів спорту торік область посіла 3 місце по своїй групі областей України. У 2018 році до складів збірних команд України з не олімпійських видів спорту зараховано 106 спортсменів з Буковини.

Ігор Богатирець акцентував, що влада й надалі підтримуватиме розвиток неолімпійських видів спорту в Чернівецькій області.

-