В облдержадміністрації підписано Меморандуми про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної в комунальну власність ОТГ

10.02.2018 | 12:59
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

10 лютого в обласній державній адміністрації за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, заступника голови облдержадміністрації Василя Гостюка, народного депутата Максима Бурбака, начальника Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області Юрія Ватаманюка  відбулося урочисте підписання Меморандуму щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної в комунальну власність об’єднаних громад.

Сторони підписання –  Головне Управління Держгеокадастру у Чернівецькій області та об’єднані територіальні громади, при цьому координацію здійснює обласна державна адміністрація.

Олександр Фищук у своєму виступі звернувся до представників ОТГ області: «Ми всі розпочали дуже добру справу – це передача сільськогосподарських земель за межами населених пунктів із власності державної в комунальну власність ОТГ. Уряд прийняв вольове рішення про передачу земель з державної у комунальну власність територіальних громад і передбачив фінансування з державного бюджету на інвентаризацію та передачу земель».

Посадовець подякував головами  об’єднаних громад за їх активність та бажання рухатись вперед в рамках просування реформи децентралізації.

Наступним кроком Уряд планує на основі підписаних меморандумів, якими визначається площа земель, котра передається з державної власності у комунальну, визначити суму коштів, необхідних для проведення землевпорядних робіт.

Відтак, голова облдержадміністрації Олександр Фищук, начальник Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Юрій Ватаманюк поспілкувалися з представниками ОТГ краю щодо питань, котрі можуть виникати в процесі передачі земель.

Слід зазначити, що Чернівецька область є однією з перших областей, котра успішно розпочала процес передачі земель з державної власності у власність ОТГ.

-