В області активізовано роботу щодо підготовки до нового 2018/2019 навчального року

13.06.2018 | 17:11
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

05 червня 2018 року голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук підписав розпорядження №518-р «Про підготовку закладів освіти області до нового 2018/2019 навчального року та опалювального сезону».

Згідно документу, голови райдержадміністрацій, голови ОТГ, виконкоми Чернівецької та Новодністровської міських рад розроблять, затвердять та забезпечать реалізацію комплексних заходів з підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти до початку нового  2018/2019 навчального року, належного та безперебійного функціонування в осінньо-зимовий період.

Кошти загального та спеціального фондів місцевих бюджетів буде спрямовано на капітальний і поточний ремонти будівель та приміщень навчального призначення, відомчого господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту, зовнішніх інженерних мереж.

Буде здійснено обстеження технічного стану будівель і споруд, інженерних мереж з метою запобігання їх руйнуванню та забезпечення надійного експлуатаційно-технічного стану.

Також буде продовжено реалізацію енергозберігаючих заходів із застосуванням прогресивних теплозберігаючих конструкцій і матеріалів, встановлення приладів обліку споживання природного газу, теплової енергії, води та електроенергії.

В рамках відповідних заходів передбачено проведення аналізу доступності закладів освіти для осіб з особливими освітніми потребами спільно з місцевими комітетами, громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Детальніше – у відповідному розпорядженні на офіційному веб-порталі Чернівецької ОДА: http://bukoda.gov.ua/sites/default/files/photos/518-r_vid_05_06_2018.pdf.

-