В обласній державній адміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

20.04.2017 | 17:56
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Сьогодні, 20 квітня, відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

Захід пройшов під головуванням в.о. начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Володимира Заверухи за участі членів архітектурно-містобудівної ради. Засідання має на меті системно реалізовувати державну регіональну політику задля збалансованого соціально-економічного розвитку території районів, узгодження інтересів та ефективної взаємодії влади, бізнесу і громадськості, залучення інвестицій.

У рамках заходу учасники засідання детально ознайомилися з розробленням містобудівної документації (16 детальних планів території Глибоцького, Герцаївського, Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького, Сторожинецького районів).

За результатами засідання архітектурно-містобудівної ради 11 детальних планів території схвалено, 2 вирішено доопрацювати та схвалити в робочому порядку, 1 – прийняти за основу; 2 – винести на наступне засідання ради.

-