Розвиток сільського господарства та сільських територій в Україні обговорювали на тематичному семінарі

20.03.2017 | 12:55
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

16-17 березня 2017 року у місті Львів відбувся дводенний навчально-практичний семінар «Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні».

Серед учасників семінару були представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, обласних державних адміністрацій,  наукових та освітніх установ, бізнесу, громадських організацій, керівники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, експерти проектів міжнародної технічної допомоги.

Чернівецьку область на семінарі представляла заступник директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації  Людмила Федірчик.

Представники Міністерства аграрної політики та продовольства України розповіли про можливі механізми розвитку сільських територій, зокрема шляхом створення агрорекреаційних кластерів, а також надали інформацію про державні програми підтримки сільського господарства України.

Учасники семінару мали змогу попрацювати в трьох тематичних групах, які виконували практичні завдання.

Семінар організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та є продовженням розпочатої в Києві конференції «Кооперація як один із інструментів створення агрорекреаційного кластеру – складової сільського розвитку».

 

-