Розпочався навчальний семінар з підготовки проектів у рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020» Європейського інструменту сусідства

13.03.2018 | 12:52
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

13 березня перший заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк взяв участь у навчальному семінарі щодо підготовки проектів у рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020» Європейського інструменту сусідства.

Михайло Павлюк привітав румунських партнерів зі Спільного технічного Секретаріату та Спільного органу управління Програми, а також широке коло громадськості, котре виявило зацікавленість до участі у новій Спільній Операційній Програмі «Румунія – Україна 2014-2020» Європейського інструменту сусідства: «Приємно відзначити, що на сьогодні співпраця України та її сусідів набуває практичного характеру. Це пов’язано з розробкою та реалізацією проектів транскордонного співробітництва, що є яскравим прикладом «східної» політики Європейського Союзу. Так, лише в рамках  програми «Румунія – Україна – Молдова 2007-2013»  в Чернівецькій області було підписано грантові угоди на реалізацію 29 проектів загальною вартістю понад 16,5 млн. євро, 28 з яких – вже успішно завершено. Серед них – важливі для регіону інфраструктурні, природоохоронні, туристичні, культурологічні та інші проекти. Це хороший плацдарм для подальшого втілення наших спільних прагнень».

«Сьогоднішній захід, без сумніву, є надзвичайно важливим для нас, оскільки дозволить почути корисну інформацію для якісної підготовки проектів-переможців конкурсного відбору. А така велика кількість учасників семінару вселяє надію, що Чернівецька область буде гідно представлена у новій програмі ЄС», - наголосив Михайло Павлюк.

Посадовець побажав присутнім плідної роботи та хорошої дискусії, а також висловив впевненість в ефективній реалізації всіх підготовлених проектів, котрі зможуть посісти особливе місце в системі транскордонного співробітництва нашого краю.

Захід організовано Спільним технічним секретаріатом Програми за сприяння Чернівецької обласної державної адміністрації для представників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів ЦОВВ, районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, вищих навчальних закладів, громадських організацій та установ тощо.

Навчальний семінар щодо підготовки проектів у рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020» Європейського інструменту сусідства продовжиться завтра, 14 березня.

-