Олександр Фищук: необхідно якнайкраще підготувати буковинських спортсменів до участі в XVII етапі юнацького європейського футбольного турніру «Чотири регіони для Європи»

16.04.2018 | 15:31
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

В рамках апаратної наради, яку 16 квітня провів голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, розглянуто питання про підсумки роботи управління молоді та спорту обласної державної адміністрації у 2017 році та завдання на 2018 рік.

Начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Богдан Вітовський проінформував про роботу управління за напрямами «розвиток фізичної культури та спорту Чернівецької області», «молодіжна політика», «національно-патріотичне виховання дітей та молоді», «оздоровлення та відпочинок дітей», «пріоритетні напрямки молодіжної політики на 2018 рік».

Він зауважив, що серед пріоритетних завдань управління молоді та спорту облдержадміністрації у 2018 році – збільшення кількості буковинців, котрі займаються фізичною культурою та спортом в рамках виконання Указу Президента України «Про національну стратегію з оздоровчої активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», забезпечення якісного проведення етапу чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та етапу чемпіонату Європи з кросу на квадроциклах з мотоциклетного спорту 5 – 6 травня 2018 року в  м. Чернівцях, збільшення кількості дітей та молоді, які займаються в ДЮСШ області, забезпечення підготовки та участі збірних команд та окремих спортсменів  області у 145 всеукраїнських та 42 міжнародних змаганнях.

Також серед запланованого цьогоріч – продовження роботи по зміцненню  матеріально-технічної бази та забезпечення сфери фізичної культури і спорту (зокрема, будівництво 8 футбольних майданчиків зі штучним покриттям за рахунок Бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України»).

В рамках впровадження молодіжної політики цьогоріч на Буковині заплановано продовження проведення інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», проведення Всеукраїнського проекту «ScientificFun» - Наукові пікніки в Україні»; Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції регіональної співпраці: україно-румуно-молдовський вимір».

Обговорюючи ключові напрямки роботи у сфері молодіжної політики краю, Олександр Фищук акцентував на необхідності якнайкращої підготовки буковинських спортсменів до участі в XVIIетапі юнацького європейського футбольного турніру у рамках Спільної заяви «Чотири регіони для Європи», який відбудеться серпні 2018 року в м. Аусбург (Німеччина).

Також очільник крайової виконавчої влади доручив прискорити процес приведення у відповідність домовленості щодо обміну групами дітей Чернівецької області та областей, на території яких розміщено табори відпочинку на морському узбережжі.

Також з метою популяризації здорового способу життя серед молоді голова обласної державної адміністрації звернув увагу на можливістьзалучення європейських грантових коштів на реалізацію відповідних молодіжних проектів на території Чернівецької області.

 

-