На вшанування пам'яті загиблого війського Володимира Анадимба висадили червоний дуб

15.05.2018 | 16:44
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Традиційно, у травні, у на території парку «Жовтневий» представники родин загиблих Героїв-воїнів антитерористичної операції, крайової влади, волонтери, військові спільно з громадою міста садять червоні дуби – на знак пошани за загиблими військовими, для вшанування їх світлої пам'яті.

На Алеї   Вічної Слави та Пошани – 77 дубів, що уособлюють славних буковинців, які своїм життя вберегли нас від загарбницької агресії. Сьогодні, 15 травня, на Алеї висадили ще один дуб – на знак пошани до військового - розвідника розвідувального взводу розвідувально-диверсійної роти 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» Володимира Анадимба, що загинув 10 січня 2018 року в районі Світлодарської Дуги внаслідок осколкового поранення, отриманого під час гранатометного обстрілу українських позицій.

В.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк у виступі наголосив, що історія нашої держави ділиться на декілька ключових етапів, і один з найскладніших переживає нинішнє покоління українців: «Це боротьба за незалежність, соборність, і найболючіше – коли в місто, область приходить страшна звістка про непоправну втрату. Сьогодні найважливіше - пам'ятати про наших Героїв, які стали частиною української історії. Потрібно приділяти неабияку увагу родинам військових – зараз та в майбутньому. Коли прогулюватиметеся тут з рідними, друзями – згадайте про військових, які віддали життя за наш мир та спокій».

Одна організаторів заходу, дружина загиблого Героя Віктора Редькіна, Оксана Зубжицька-Редькіна розповіла про те, як зародилась традиція саджання дубів та значення заходу для родин, які втратили найдорожче.  

-