На Буковині відбувся онлайн-урок з історії України

21.04.2017 | 12:56
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

20 квітня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області у рамках освітньої програми «Віртуальної школи» відбувся онлайн-урок з історії України на тему «Українська революція початку ХХ століття», який провела Галина Степанівна Бугай, учитель історії Кіцманської районної гімназії, спеціаліст вищої категорії.

Метою онлайн-уроку було розширення, поглиблення базового змісту навчання, оновлення формату самовдосконалення педагогів та учнів, удосконалення підготовки випускників закладів освіти області до ДПА та зовнішнього незалежного оцінювання.

Педагог детально розглянула революційні події в Україні в 1917- на поч. 1918 р., українізацію армії, еволюцію поглядів політичних сил України в питанні самовизначення українців, Універсали УЦР тощо.На онлайн-занятті вчитель використовувала історичні терміни, поняття, персоналії, дати, цікаві ілюстрації та фото.  Галина Бугай вчила онлайн-аудиторію розпізнавати на картосхемі територію Української Центральної Ради, згідно з ІІІ Універсалом, напрямки наступу більшовиків під час першої війни УНР з радянською Росією, характеризувати діяльність Української Центральної Ради, основні положення Універсалів Української Центральної Ради, взаємовідносини УЦР з Тимчасовим урядом, боротьбу за владу в Києві в жовтні-листопаді 1917 р. Ультиматум Раднаркому та інше.

Вчителем було наведено найбільш поширені типи тестових завдань, які зустрічаються на ЗНО.

-