На Буковині проведено ярмарок вакансій для ОТГ

21.04.2017 | 10:53
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

20 лютого 2017 року представниками управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації взяли участь у програмі «Національного ярмарку вакансій для об’єднаних територіальних громад». Захід проведений регіональним відділенням Асоціації міст України в Чернівецькій області за підтримки USAID в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), спільно з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Під час зустрічі розглянуто та обговорено низку ключових питань: наявні можливості працевлаштування в об’єднаних територіальних громадах області; підготовка кадрів до виконання нових завдань та функцій з їх подальшим професійним розвитком; впровадження децентралізаційної реформи, однієї із передумов успіху якої є формування спроможних територіальних громад.

При цьому, було підкреслено, що наявність інтелектуального, кадрового потенціалу є однією з головних умов успішного функціонування об’єднаних громад. Тому недостатнє кадрове забезпечення новостворених органів місцевого самоврядування на сьогодні є нагальною проблемою об’єднаних громад, яку необхідно вирішувати спільно з навчальними закладами області, адаптувавши навчальні програми до практичних потреб.

До роботи в «Національному ярмарку вакансій для ОТГ» залучено студентів, випускників та викладачів вищих навчальних закладів міста, представників РВ АМУ області, USAID та голів ОТГ Чернівецької області, які презентували наявні вакансії в об’єднаних територіальних громадах.

-