Голова облдержадміністрації Олександр Фищук приділяє значну увагу представникам політв’язнів та репресованих

12.06.2018 | 15:41
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Про це сьогодні під час зустрічі з головою ОДА наголосила голова Чернівецького обласного товариства політв’язнів і репресованих Галина Бойко.

«Колишня влада не дуже хотіла з нами спілкуватися, не чула наші проблеми, у нас була перерва у 10 років. Останній раз ми зустрічалися у 2006 році, після того - аж у 2016 році, коли головою ОДА став Олександр Фищук», - зауважила Галина Бойко.

Відтак, спільно з керівниками Пенсійного фонду України у Чернівецькій області, Департаменту соціального захисту населення та представником Департаменту охорони здоров’я ОДА обговорено актуальні питання людей, долі яких покалічила радянська тоталітарна машина.

«Наша сьогоднішня зустріч приурочена вшануванню 77-ої річниці масових  депортацій буковинців до Сибіру та обговоренню актуальних та проблемних питань, які стосуються зазначеної категорії громадян, - розпочав зустріч Олександр Фищук. - Тих, які далекого 1941 року були позбавлені власного дому, рідної землі і насильно вивезені до Сибіру, які жорстоко замучені у сталінських тюрмах». 

Тож сьогодні ми, як ніколи, маємо пам’ятати та зберігати для майбутніх поколінь історію Української держави, не забувати прикладів героїчної визвольної боротьби та її учасників, вистояти проти нинішньої агресії, відстояти територіальну цілісність держави», - акцентував керівник обласної виконавчої влади.

Голова обласної державної адміністрації вислухав питання, з якими прийшли представники політв’язнів та репресованих зазначивши, що облдержадміністрація внесе пропозиції до Уряду щодо внесення змін до законодавства у частині надання пільг для зазначеної категорії громадян.

Також було роз’яснено систему надання безкоштовних лікарських препаратів, обговорено питання санатарно-курортного лікування, на яке у цьому році в обласному бюджеті закладено 50 тис. грн. Голова облдержадміністрації Олександр Фищук повідомив, що за наявності перевиконання бюджету - буде розглядатися питання довиділення коштів на ці потреби.

«Хочу підкреслити, що і обласна влада, і я особисто обіцяю Вам, що будемо робити все можливе для того, аби у своєму рідному краї Вам було затишно, спокійно та, щоб Ви завжди  були соціально захищеними у нашому суспільстві», - наголосив Олександр Фищук.

-