Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації працює над покращенням надання соціальних послуг

20.03.2017 | 14:48
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Про це повідомив директор Департаменту  соціального захисту населення Віталій Савкін 17 березня 2017 року під час засідання колегії відповідного Департаменту.

«Перед нами поставлені важливі завдання соціального забезпечення краян. Соціальна захищеність включає систему заходів, що захищають будь-якого громадянина країни від економічної та соціальної деградації в результаті безробіття, хвороби, виробничої травми, народження дитини, інвалідності, старості тощо, а також надання медичних послуг та допомог сім'ям з дітьми», - зазначив керівник Департаменту.

На засіданні колегії розглянуто питання про підсумки роботи системи соціального захисту населення за 2016 рік, а також обговорено завдання, які ставляться перед установам системи соціального захисту населення у Чернівецькій області на 2017 рік.

За рішенням Колегії надано ряд доручень, які активізують роботу системи соціального захисту населення.

У своєму виступі на засіданні Колегії директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Савкін Віталій наголосив на необхідності нових підходів до організації роботи системи соціального захисту населення та необхідності підняття на новий якісний рівень надання соціальних послуг.

У засіданні колегії також взяли участь заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації – Олег Стецевич, начальники рай(міськ)управлінь праці та соціального захисту населення, заступник начальника Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, керівник Центру допомоги учасникам АТО при Чернівецькій обласній державній адміністрації, директори територіальних центрів, директори інтернатних та реабілітаційних установ. 

-