Буковина розвивається успішно – Олександр ФИЩУК

16.04.2018 | 11:21
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Про це сказав кореспондентам «Громадського» голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук у програмі «Громадське радіо у твоєму місті», навівши переконливі статистичні дані. 

Він підкреслив також: коли це комусь не подобається, це ще не означає відсутності поступу. Відтак посадовець пожартував: «Хтось же мав торік зайняти передостаннє місце у рейтингу голів ОДА?! Та я завжди готовий поступитися своїм особистим рейтингом і рейтингом своєї політичної сили, тільки щоб область була серед кращих. І найголовніше, щоби це відчули буковинці через підвищення рівня свого життя.  Втім, остаточних підсумків розвитку областей за минулий рік ще немає, але за 2016-ий Буковина посіла 5-те місце в Україні», – наголосив очільник виконавчої влади краю, відповідаючи на запитання кореспондентів. Та й обсяг доходів обласного бюджету, за словами голови ОДА, зріс на 1,59 млрд грн (+ 40,5%).Прикметно, що й за впровадженням медреформи Буковина значно випереджає інші регіони.

– У нашій, найменшій за кількістю населення, області свого лікаря обрали майже 19 тисяч буковинців. А найбільше декларацій підписав ужеНовоселицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Він, разом із Мукачівським центром, став лідером в Україні за кількістю підписаних декларацій. А це означає, що наші медики успішно провели відповідну роз‘яснювальну роботу», – повідомив слухачам «Громадського» Олександр Фищук.

-