Завдяки співпраці усіх гілок влади в області з початку року легалізовано працю понад 6,6 тисяч найманих працівників


  • 14/09/2018
Завдяки співпраці усіх гілок влади в області з початку року легалізовано працю понад 6,6 тисяч найманих працівників

Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області приділяють особливу увагу захисту прав застрахованих осіб, забезпеченню державних гарантій майбутнім пенсіонерам. Однак сьогодні не всі працівники є застрахованими особами, оскільки багато хто трудиться без належного оформлення трудових відносин та погоджується на отримання зарплатні в «конвертах». Такі люди не думають про те, що на догоду роботодавцю, який прагне уникнути витрат на сплату належних внесків, добровільно позбавляють себе соціальних виплат сьогодні та гідних пенсійних перспектив  у майбутньому.

Для забезпечення справедливої оплати праці, соціального та пенсійного захисту громадян області, а також збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України працівники Фонду повсякденно співпрацюють з органами влади та контролюючими органами. Зокрема, за результатами моніторингу й аналізу відомостей з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з початку року надано органам влади та місцевого самоврядування інформацію щодо 2239 роботодавців, за звітністю яких наявні ознаки мінімізації оплати праці найманих працівників та зайнятості, Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомлено про 2827 таких осіб, соціальних партнерів – про 1902 порушників трудового законодавства, Головне управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області – про 2304 роботодавців.

Завдяки співпраці з вказаними установами з січня по серпень нинішнього року в області мобілізовано власних доходів до бюджету Пенсійного фонду України на 32,1% більше, ніж за відповідний період минулоріч. Вагоме значення має приріст легалізованих робочих місць, який з початку 2018 року становить близько 6,6 тис. найманих працівників та фізичних осіб-підприємців, а додаткові надходження до бюджету Пенсійного фонду склали майже 4,7 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Коментарі