Як використовує інфраструктурну субвенцію Клішковецька ОТГ


  • 14/09/2018
Як використовує інфраструктурну субвенцію Клішковецька ОТГ

Одна з визначальних складових у розвитку громади – фінансова. Держава допомагає громадам  реалізовувати проекти, зокрема з покращення та розвитку інфраструктури на їх територіях. Субвенція на розвиток інфраструктури є однією з переваг і гарним стимулом для розвитку об’єднаної територіальної громади.

На розвиток інфраструктури Клішковецької ОТГ у 2018 році передбачено 2 млн. 324 тис. грн. За кошти інфраструктурної субвенції в Клішковецькій ОТГ проводять ремонт у Клішковецькій школі імені Леоніда Каденюка. На це виділено 1 млн. 490 тис.  грн. У Клішковецькій гімназії коштом субвенції передбачений  і проводиться капітальний ремонт їдальні, на загальну суму 368 тис. грн. Також завершено ремонт дороги в селах Поляна та Млинки, на який було виділено 466 тис. грн.

Отже, варто зазначити, що Клішковецька громада використовує всі дієві інструменти децентралізації, що стимулюють розвиток громади, а державна підтримка громад через інфраструктурну субвенцію стала потужним поштовхом для мобілізації інших ресурсів на користь розвитку об’єднаних територіальних громад.

Коментарі