Мирослав Заячук провів засідання обласної комісії з питань реалізації ОДА повноважень у галузі земельних відносин


  • 14/09/2018
Мирослав Заячук провів засідання обласної комісії з питань реалізації  ОДА повноважень у галузі земельних відносин

13 вересня 2018 року  під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Мирослава Заячука відбулось чергове засідання обласної комісії з питань реалізації обласною державною адміністрацією повноважень у галузі земельних відносин.

На порядку денному було розглянуто 18 заяв, із них 4 заяви задоволено. Зокрема, вони стосувалися продовження договорів оренди земельних ділянок водного фонду, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову в власність (шляхом викупу), надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Чотирнадцятьом заявникам відмовлено у задоволенні заяв у зв’язку із невідповідністю поданих документів до норм чинного законодавства статей 123, 128 Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі» та рекомендовано підготувати та надати їх до повного пакету документів.

Спеціалістами Департаменту агропромислового розвитку за рішенням обласної комісії готуються відповідні проекти розпоряджень. Проведення наступної комісії планується на першу декаду жовтня 2018 року.

Коментарі