Організатори
Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації

16.10.2018 10.00-13.00 Засідання круглого столу на тему: «Легкість переміщення товарів через кордон: національний та регіональний виміри»

Обласна державна адміністрація за підтримки проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» 16 жовтня  2018 року проведе засідання  круглого столу на тему: «Легкість переміщення товарів через кордон: національний та регіональний виміри». Участь у заході візьмуть представники Чернівецької митниці ДФС, Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки, підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, громадських та бізнес-асоціацій.

Основні питання, що виносяться на обговорення:

Чого хочуть учасники зовнішньоекономічної діяльності?

Чому в різних областях України роботу митниці оцінюють по-різному?

Чи можна покращити роботу митниці на регіональному рівні?

Основною метою заходу є налагодження партнерських стосунків та взаєморозуміння між бізнесом та владою, як важливої передумови створення сприятливого бізнес-середовища та покращення якості бізнес-процесів. А також пошук спільних рішень для впровадження адміністративних і регуляторних заходів, які потенційно або безпосередньо впливають на зовнішньоекономічну діяльність у Чернівецькій області.

Запрошуємо представників зацікавлених підприємств взяти участь у круглому столі, який відбудеться 16 жовтня  2018 року з 10.00 до 13.00  у приміщенні Зеленої зали Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича (м. Чернівці вул. Банкова, 1).

З метою забезпечення якісної організації та проведення заходу просимо до 08 жовтня 2018 року повідомити Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації (тел./факс (0372) 552675 e-mail: zed.oda.2008@gmail.com, invest.oda@ukr.net ) про прийняте рішення.

Детальніше
  • Дата: 2018-10-16
  • Times: 10:10

Інші події