Архів новини

20.05.2018 | 21:46

За уставленим звичаєм, у пору, коли весна зустрічається із літом, голос гуцульської трембіти за добрим звичаєм кличе горян та гостей до Путильщини, на яскраве полонинське дійство.

20.05.2018 | 19:20

20 травня у фойє Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка відбувся брифінг, присвячений ініціативам Президента щодо утворення в Україні Помісної православної церкви, консолідації гілок православ’я заради утвердження суверенітету держави.

20.05.2018 | 19:18

Сьогодні, 20 травня, Чернівцями пройшов  Хресний хід за Єдину Помісну Православну Церкву. Розпочавши від храму преподобної Параскеви Сербської, що на вулиці Заньковецької, віряни пройшли центральними вулицямиміста.

На Соборній площі священники, зокрема Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, Архієпископ Чернівецький і Кіцманський Української Православної церкви Київського Патріархату Онуфрій та єпископ Чернівецький УАПЦ Владика Герман, помолилися за Єдину Помісну Православну Церкву.

20.05.2018 | 13:57

Сьогодні, 20 травня, на Театральній площі міста буковинці зібралися, аби вшанувати пам'ять невинно вбитих земляків – жертв політичних репресій тоталітарного режиму.

Ведучий заходу одну за одною зачитував справу, за яку судили буковинців і на площі з'являлися представники того часу – торговець, воїн УПА, примар, домогосподарка - дружина члена контрреволюційної партії, селянин, інтелігенція, студентка – всі вони опинилися за межею життя та свободи лише тому, що мали свій, відмінний від партійної ідеології погляд, та відстоювали його.

20.05.2018 | 13:50

Від імені Чернівецької обласної державної адміністрації та від себе особисто висловлюю щирі слова співчуття з приводу смерті керівника комунального підприємства "МіськШЕП" Михайла Ігнатьєва.

Буковина втратила гарну людину. Нехай Господь дасть сили перенести важку втрату сім'ї цих відомого буковинця, усіх, хто знав, любив та поважав Михайла Ігнатьєва.

-