Архів новини

09.05.2018 | 16:24

З нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук відвідав Чернівецький геріатричний пансіонат та в неформальній обстановці поспілкувався з ветеранами, зокрема з Олександрою Дудченко, Ганною Теньковою, Федором Стоянчуком, Василем Леуситяном, Марією Шолдею та Вірою Кононовою. Остання - учасник бойових дій у Другій світовій війні, у 1945 році пішла добровольцем на фронт, була телефоністкою, закінчила війну у званні «Лейтенант» та після перемоги ще 15 році служила у війську.

09.05.2018 | 15:09

Товариші генерали і офіцери, сержанти та солдати!

Шановні і дорогі родини військовослужбовців! Батьки тих, хто приймає сьогодні присягу!

Дорогі ветерани!

Шановні українці!

Присяга – особливий, надзвичайно відповідальний і невимовно хвилюючий момент в житті кожної людини, якій випадає її cкладати. Знаю це з власного досвіду, бо присягав і як солдат, і як народний депутат, і як Президент України.

09.05.2018 | 15:05

Сьогодні, 9 травня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Разом з громадою Буковини, очільник крайової влади області поклав квіти до пам’ятника Перемоги, що на Соборній площі міста.

-