Архів новини

04.04.2018 | 18:41

Якщо громада хоче розвиватися, залучати інвестиції, створювати робочі місця і якісні умови для своїх людей, управляти соціальними об’єктами і територіями, то вона потребує управління земельними ресурсами. Це – необхідна умова для розвитку громади. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

04.04.2018 | 18:38

Начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Донець підготувала інфографіку для платників податків, щодовидачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

04.04.2018 | 18:22

До 1 червня 2018 року триває прийом документів на розгляд робочої групи Мінсоцполітики щодо забезпечення місцевих органів виконавчої влади спеціально обладнаними автомобілями для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, згідно Постанови КМУ від 14 березня 2018 року №189 «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату».

04.04.2018 | 18:12

4 квітня 2018 року в.о. голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець провів особистий прийом громадян.

До посадовця звернулися мешканці міста Чернівці, Глибоцького, Сторожинецького та Хотинського районів області із проханням про вирішення різних соціально-побутових питань. Зокрема, звернення стосувалися надання матеріальної допомоги, вирішення земельного спору, забезпечення житлом, сприяння у працевлаштуванні тощо.

04.04.2018 | 17:45

«Проблема розвитку транспортної інфраструктури Карпатського регіону як ключова умова його соціально-економічного зростання, була головною темою спільного виїзного засіданняКомітетів Верховної Ради з питань транспорту, бюджету, фінансової політики і банківської діяльності та з питань економіки, що відбулося цими днями в Івано-Франківську, – розповів голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.

04.04.2018 | 17:38

Започаткована рік тому Урядова програма «Доступні ліки», покликана забезпечити життєво необхідними препаратами хворих на астму, діабет та серцево-судинні захворювання, справила великий позитивний ефект у сфері поліпшення громадського здоров’я і дозволила допомогти понад 8 млн людей. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

04.04.2018 | 17:24

Відбулася спільна нарада представників державної виконавчої служби та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Учасники засідання проаналізували результати роботи органів державної виконавчої служби зі стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України протягом 2017 року, обговорили причини, які ускладнюють роботу державних виконавців, та узгодили перелік необхідних заходів примусового виконання щодо недобросовісних боржників з метою остаточного завершення цієї категорії справ.

04.04.2018 | 16:20

Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості, можуть опанувати одну з 85 робітничих професій в 11 Центрах професійно-технічної освіти (далі – ЦПТО), які створила та продовжує розвивати Державна служба зайнятості.

04.04.2018 | 16:12

Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях спільно з обласною державною адміністрацією 3 квітня провело семінар-нараду щодо практичного застосування Закону України «Про державну службу» з  керівниками структурних підрозділів та відділів апарату обласної державної адміністрації, керівниками апарату районних державних адміністрацій, а також керівниками служб управління персоналом територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

04.04.2018 | 15:36

З початком кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у деяких закладах первинної медичної допомоги зафіксовані порушення права пацієнтів на вільний вибір лікаря. Нагадуємо, що відмовити у підписанні декларації можуть лише з двох причин: заклад ще не підключений до електронної системи охорони здоров’я або всі лікарі медзакладу набрали оптимальну кількість пацієнтів.

04.04.2018 | 12:05

Сьогодні, 04 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зустрівся з Членом правління Лодзького воєводства (Республіка Польща) Іолантою Зембою-Гзик та співробітником Департаменту просування, реклами та міжнародного співробітництва Управління маршала Лодзького воєводства (Республіка Польща) Барбарою Рибак.

04.04.2018 | 10:22

«За наслідками паводку 2008-го, не відновленими залишилися 13 об’єктів дорожнього господарства, – наголосив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук на спільному виїзному засіданні 4-х комітетів Верховної Ради. – Тому зв’язок гірського Путильського району з обласним центром досі залишається проблемним».

04.04.2018 | 10:15

Таке завдання ставить перед собою голова облдержадміністрації Олександр Фищук. А вирішення його він бачить у тривалій співпраці карпатських областей України з регіонами країн Євросоюзу, що межують з ними, тобто з альпійськими землями Австрії – Каринтією, Тіролем, Штирією, Бургенландом, а також з Баварією та іншими партнерами в ЄС у єврорегіонах «Карпатський» і «Верхній Прут».

-