Архів новини

04.04.2017 | 18:33

29 – 31 березня у Міжнародному виставковому центрі у місті Києві відбувалася грандіозна і масштабна виставка, де представники кожної області  України представляли свій край та запрошували відвідати його туристів.

04.04.2017 | 17:30

Як повідомили в Департаменті фінансів облдержадміністрації, до місцевих бюджетів області за I квартал цього року мобілізовано доходів у загальній сумі 624 млн. грн., що на 32% більше, ніж за відповідний період минулого року. Абсолютний приріст надходжень за звітний період склав    151,2 млн. грн.

04.04.2017 | 17:29

За інформацією Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Чернівецькій області, в Об’єднаній енергетичній системі (ОЕС) України зберігається негативна тенденція щодо значної нерівномірності добового графіка споживання електричної енергії особливо в осінньо-зимовий період. Конфігурація добового графіка електроспоживання в цілому по Україні характеризується піком навантаження в години вечірнього максимуму ОЕС України, провалом навантаження в години нічної зони доби та майже рівномірним споживанням електричної енергії протягом годин ранкового максимуму та напівпікової зони.

04.04.2017 | 16:53

Сьогодні, 04 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук взяв участь в передачі пожежно-рятувальної техніки в підпорядковані підрозділи Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області.

Виступаючи з вітальною промовою, Олександр Фищук відзначив, що сьогодні, завдячуючи тісній співпраці всіх гілок влади, незважаючи на складний для нашої держави час, боєздатність наших пожежно-рятувальних підрозділів підвищується. 

04.04.2017 | 15:56

Як повідомив директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв, незабаром працівники «швидкої» розпочнуть співпрацю з Угорською благодійною службою Мальтійського Ордену. Спільна діяльність Центру ЕМД та представників Мальтійського Ордену полягатиме в проведенні триденних навчань з надання долікарської допомоги.

04.04.2017 | 15:09

З метою залучення учнівської молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів, ознайомлення з рослинами, рідкісними та зникаючими видами, занесеними до Червоної книги України, приверненням уваги до охорони ранньоквітучих рослин працівниками відділу екологічної освіти та туризму  національного природного парку «Черемоський» з 28 лютого по 31 березня 2017 року було оголошено конкурс на кращий плакат-заклик «Первоцвіти просять захисту». Участь у природоохоронному заході взяли учні загальноосвітніх шкіл Путильщини.

04.04.2017 | 14:53

Акція відбулась 31 березня 2017 року на території національного природного парку «Вижницький» в підтримку Всеукраїнської екологічної акції “Посади дерево миру”.

В заході взяли участьпрацівники нацпарку, управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекція у Чернівецькій області, Вижницької районної адміністрації та ради, а також Вижницької міської ОТГ.

04.04.2017 | 12:57

3-4 квітня в Києві проходить великий форум на тему «Професійна освіта та підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку України», в якому бере участь директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністраціїОксана Палійчук.

04.04.2017 | 10:41

Лісівники державного підприємства «Берегометске ЛМГ» в рамках акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу – у твоїх руках!» спільно з громадськістю, представниками влади, а головне – учнівськими колективами висаджували лісові культури в урочищі Малий Звараш Лопушнянського лісництва.

04.04.2017 | 09:21

31 березня 2017 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Чернівецької обласної філармонії.

-